Slimetta 90 tbl.

Slimetta 90 tbl.

  • €12,75


  • Bez DPH: €10,63
  • Výrobca: Nutristar
  • Kód produktu:
  • Dostupnosť: Skladom

Výživový doplnok v tabletkách.
Hmotnosť 90 tabletiek ( 90 g ).

Zelený čaj a extrakt morskej riasy Ascophyllum prispieva k metabolizmu lipidov.
Extrakt zo semien vínnej révy pôsobí ako antioxidant.

Prípravok , ktorý pomáha znižovať hmotnosť ( nie je nutné držať diétu ).

Dávkovanie:
Odporučená a maximálna denná dávka sú 3 tabletky. Tabletku je možno rozdeliť na menšie kúsky. Počas dňa tabletky prijímame súčasne s jedlami obsahujúcimi sacharidy (škroby) a tuky. Dostatočne zapíjať.

Zloženie:
Sušená šťava z červenej repy Beta vulgaris var. vulgaris, bezkofeínový extrakt zeleného čaju Camellia sinensis, extrakt (1000:1) z kôry borovice prímorskej Pinus pinaster, extrakt z morskej riasy Ascophyllum nodosum, extrakt zo semien vínnej révy Vitis vinifera,  aróma, proti hrudkujúce látky stearan horečnatý, mastenec, oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý, sladidlo sukralóza.
 
Obmedzenie:

Výrobok nie je určený pre deti, v tehotenstve a pri dojčení. Neprekračujte dlhodobo najvyššiu dennú dávku kvôli obsahu jódu ( 3 tablety obsahujú 100% ODD). Výrobok nie je vhodný v prípadoch, kedy nie je žiaduce obmedzovať prívod živín, najmä sacharidov a tukov, pretože obsiahnuté inhibítory tráviacich enzýmov znižujú vstrebávanie tukov a cukrov o viac než 50 %. Nenahradzuje pestrú stravu.

Podmienky skladovania:
Uložiť mimo dosah detí, v suchu a teplote do 25 °C, chrániť pred slnečnými lúčmi.
Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže:
Uvedené na obale.
 
Pretože ľudský organizmus je dosť prispôsobivý, môže sa stať, že po určitej dobe sa úbytok hmotnosti spomalí alebo celkom zastaví. Toto môže byť spôsobené tým, že organizmus "prepol na úsporný režim", začal hospodáriť so zníženým príjmom tukov a sacharidov, ktoré začal lepšie využívať. V tomto prípade doporučujeme upraviť dávkovanie tabliet Slimetta "vlnovite". V praxi to znamená tak, že jeden mesiac sa tabletky užívajú 3 x denne po jedle, druhý mesiac sa užíva 1.deň 5 tabliet. 2.deň 4 tabletky, 3. deň 3 tabletky, 4.deň 2 tabletky, 5.deň 1 tabletka, 6.deň žiadna. Tento cyklus sa opakuje po dobu jedného mesiaca. Ďalší mesiac sa opäť dávkujú 3 tabletky denne a celý cyklus sa opakuje.