Vitamín C 90 cps.

Vitamín C 90 cps.

  • €5,70


  • Bez DPH: €4,75
  • Výrobca: Nutristar
  • Kód produktu: Vitamín C 90 cps.
  • Dostupnosť: Skladom

Výrobok: Vitamín C  90 cps

Výživový doplnok. Vitamín C 500 mg v tobolkách.

Dôležitý pre tvorbu kolagénu - podieľa sa na syntéze a regenerácii svalov, cievnych tkanív, kostí, chrupaviek, zubov a ďasna. Podporuje odolnosť organizmu proti infekciám. Ako antioxidant hrá úlohu v prevencii kardiovaskulárnych ochorení.

Výživová hodnota 1 tobolky: Energetická hodnota 8,13 kJ, 1,88 kcal, bielkoviny (želatína) 100 mg, sacharidy 0 g, tuky 0 g, organické kyseliny 0,5 g, vitamín C 500 mg. Obsah vitamínu C odpovedá 833% plnenia odporúčaného množstva denného príjmu.
Zloženie: Kyselina L-askorbová, želatínová tobolka.

Návod na použitie: Prípravok sa používa najlepšie na lačno 30-60 minút pred jedlom. Tobolky sa prehĺtajú nerozhryzené a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny, alebo sa obsah tobolky môže rozpustiť vo vhodnom nápoji. Odporučená denná dávka je 1 tobolka, najvyššia doporučená denná dávka činí 2 tobolky rozdelené behom dňa. Výrobok nie je vhodný pri poruchách obličiek. Odporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je určené pre deti do 3 rokov alebo náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí a slnečných lúčov, v suchu pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrieť.