BRAHMI PLUS 60 cps/32,4 g

BRAHMI PLUS 60 cps/32,4 g

  • €10,20


  • Bez DPH: €8,50
  • Výrobca: Nutristar
  • Kód produktu: BRAHMI PLUS 60 cps/32,4 g
  • Dostupnosť: Skladom

Výživový doplnok v celulózovej kapsliach.

Brahmi je bylina používaná v ajurvédskej medicíne na zvýšenie vitality, priaznivo pôsobí proti mentálnemu stresu, pri depresiách, strachu, negatívnych emóciách a nedostatku koncentrácie. Priaznivo ovplyvňuje pamäť. Pozitívne pôsobí na mentálnu a emočnú rovnováhu.

Kyselina pantoténová prispieva k normálnej mentálnej činnosti. Zinok prispieva k správnej kognitívnej funkcii. BRAHMI (Bacopa monnieri) je jednou z hlavných liečivých rastlín Ajurvédskej medicíny. Je pomenovaná podľa najvyššieho stavu vedomia v hinduizme (Brahman), čo určuje oblasť jej použitia - mozgová činnosť, kvalita koncentrácie, pamäti a kognitívnych schopností. Pre zvýšenie účinnosti je doplnená o Gingko biloba, Spirulinu, vitamíny a zinok. Brahmi PLUS neobsahuje lepok, laktózu, kvasnice, konzervačné látky, farbivá ani látky živočíšneho pôvodu = 100% vegánske!

Zloženie:
Extrakt z rastliny Brahmi (Bacopa monnieri), extrakt z listov Gingko biloba, Spirulina, pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín, kyselina listová, glukonát zinočnatý, nosič (kukuričná vláknina), celulózová kapsula.

Dávkovanie:
Odporúčaná dávka sú 2 kapsule 1x denne (najlepšie po raňajkách). Maximálna denná povolená dávka sú 2 kapsuly.
Nutričné hodnoty: