Serrapeptase 130000 IU 60 cps

Serrapeptase 130000 IU 60 cps

  • €18,60


  • Bez DPH: €15,50
  • Výrobca: Nutristar
  • Kód produktu: Serrapeptase 130000 IU 60 cps
  • Dostupnosť: Skladom

Výživový doplnok v želatínových tobolkách

Jedna tobolka obsahuje 130.000 IU enzýmu Serrapeptázy.


Serrapeptáza

 – často označovaná ako “zázračný“ enzým – dokáže jednoducho a rýchlo priniesť zlepšenie zdravotného stavu, zmierniť mnohé príznaky a zbaviť telo ochorenia. Tento vysoko účinný prírodný enzým objavili vedci počas sledovania životného cyklu húsenice priadky morušovej, kedy spozorovali rozpúšťanie mimoriadne odolného zámotku z hodvábneho vlákna, v ktorom sa larva premení na dospelého motýľa. Rozpúšťanie zámotku spôsobuje enzým, ktorý larva produkuje.Tento výnimočný enzým dokáže rozpúšťať výhradne neživé, odumreté tkanivá , odbúrava odpadové tkanivá na báze bielkovín a iné škodlivé látky v našom organizme. Ľudia ho používajú predovšetkým na úľavu od bolesti. Môže ísť o bolesti rôzneho pôvodu ako je napr. zápal kĺbov, reumatizmus a mnohé iné stavy, vyvolávajúce v našom tele bolesť.
Serrapeptáza prečisťuje zúžené cievy, čím sa zlepšuje prietok krvi v tele. Rozpúšťa krvné zrazeniny a znižuje riziko tvorby krvných zrazenín. Stále častejšie sa využíva ako jednoduché, zdravé a prírodné riešenie, ako náhrada väčšiny liekov.

Antibakteriálna, účinná náhrada antiobiotík.

Serrapeptáza čistí cievy od nahromadených, škodlivých plakov, čím pomáha znižovať množstvo užívaných liekov na vysoký krvný tlak, resp. pomáha vyhnúť sa operácii zúžených ciev. Je to čistá, prírodná látka, ktorá má výborný, preukázateľný účinok pri liečbe chronických zápalových stavov a tlmení bolesti.


Zloženie:

Inulín, hydrogenuhličitan sodný, enzym serrapeptáza, pomocné kapsulovacie látky (oxid kremičitý, stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý), enterosolventná tobolka (odolná voči žalúdočným kyselinám).

Návod na použitie:

Odporučená dávka sú 2 tobolky denne. Jedna tobolka sa užíva ráno nalačno, druhá tobolka sa užíva večer, minimálne 2 hodiny po jedle. Tobolky zapíjajte väčším množstvom vody, najlepšie 0,5l. Tobolky užívajte vždy nalačno a zapíjajte dostatočným množstvom vody! Pokiaľ tak neurobíte, mohlo by dôjsť k rozpadu tobolky v žalúdku, čo môže vyvolať žalúdočnú nevoľnosť. Aby boli tobolky dostatočne účinné, musí dôjsť k ich rozpadu až v tenkom čreve.

Nutričné údaje:

 

v 100 g

v 1 tobolke

Serrapeptáza

11,43 g

65 mg/130.000 IU

Inulín (prebiotikum)

35,10 g

200 mg

Obmedzenie:

Nie je určené pre deti a tehotné ženy. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte najvyššiu dennú dávku.

Podmienky skladovania:

Ukladať mimo dosah detí a slnečných lúčov, skladujte v suchu a teplote do 25°C.

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže:

Uvedené na obale.

Krajina pôvodu:

Česká republika.