AMA - Amino Muscle Analog 540  rakytníkových tabliet

AMA - Amino Muscle Analog 540 rakytníkových tabliet

  • €31,20


  • Bez DPH: €26,00
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: AMA - Amino Muscle Analog 540 rakytníkových tabliet
  • Dostupnosť: Skladom

KÓPIA ĽUDSKÉHO SVALU.

Charakteristika: AMA je unikátna zmes voľných aminokyselín. Slúži pre vysoko účinnú regeneráciu a rast svalovej hmoty.

 

Hlavnou filozofiou AMA  je dodať svalovej hmote aminokyseliny v tej najefektívnejšej podobe (čisté, voľné) a naviac vzájomnom pomere, ktorý je ľudskému svalu najprirodzenejší. Jednotlivé aminokyseliny, teda len tie, ktoré sú významné pre regeneráciu a rast svalovej hmoty sú v AMA  zastúpené v rovnakom pomere, aký je typický pre ľudský sval. Naviac sú aminokyseliny doplnené o pomocné látky, ktoré maximálne zvyšujú ich využiteľnosť a rýchlosť vstrebávania ,sú obohatené o vitamín B6. 

 

  použité suroviny v najvyššej kvalite

  výborná a rýchla vstrebateľnosť

  synergický efekt aminokyselín a ďalších zložiek

  okamžitý účinok

 veľmi rýchla regenerácia svalov

 

 

 

 

Dávkovanie: odporúča sa užívať 6 až 9 tabliet denne. V tréningových dňoch sa užívajú 3 až 4 tablety asi 60 minút pred športovým výkonom a 3 až 5 tabliet tesne po ňom. V dňoch bez tréningu sa užívajú 2 až 3 tablety 3x denne. Maximálna denná povolená dávka je 12 tabliet. 

 

Zloženie: voľné aminokyseliny (L-Glutamin, L-Lysin, L-Leucin, Kyselina L-Asparagová, L-Arginin, L-Alanin, L-Valin, L-Serin, L-Prolin, Glycin, L-Methionin, L-Isoleucin, L-Threonin, L-Phenylalanin, L-Tyrosin, L-Histidin, L-Cystein, L-Tryptophan), pomocné tabletovacie látky (mikrokryštalická celulóza, laktóza, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), náhradné sladidla (sorbitol, sukralóza, acesulfam K), okysľujúca látka (kyselina citrónová), rakytníková aróma, farbivo (šťava z červenej repy), pyridoxin HCl (vitamín B6)   

 

Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s neznášanlivosťou na niektorú z použitých surovín. Neprekračujte najvyššiu dennú dávku. Obsahuje alergén – laktózu. Nenahrádza pestrú stravu.