Professional Maxi Protein 2270g

Professional Maxi Protein 2270g

  • €53,50


  • Bez DPH: €44,58
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu:
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


PROFESSIONAL MAXI PROTEIN (VIACZLOŽKOVÝ PROTEÍN)

 

(NUTRIČNÉ HODNOTY VÝROBKU SÚ UVEDENÉ NIŽŠIE NA STRÁNKE PRE KAŽDÚ PRÍCHUŤ ZVLÁŠŤ)


Charakteristika: Professional Maxi Protein je jedinečnou kombináciou proteínových preparátov - srvátkových, mliečných, vaječných a kolagénnych. Všetko je ešte obohatené o voľnú aminokyselinu Glutamin a o taurin. Vyvážená kombinácia rôznych zdrojov proteínov s vybalancovaným spektrom aminokyselín prináša tu najvyššiu možnú využiteľnosť pre rast a regeneráciu svalovej hmoty.

 

Dlhoročným lekárskym skúmaním a následným overením v praxi bolo zistené, že vhodná kombinácia rôznych zdrojov proteínov prináša omnoho vyššiu využiteľnosť, než je tomu u jedno-druhových prípravkov. Využiteľnosť sa cca 50 % zvyšuje až na viac než 95 %.

 

Srvátkový proteínový koncentrát WPC patrí do skupiny rýchlo vstrebateľných proteínov s najvyššou účinnosťou. Vďaka zloženiu aminokyselín je najpoužívanejším zdrojom proteínov.

 

Hydrolyzovaný kolagen patrí k hodnotným zdrojom proteínov, má výborné zastúpenie aminokyselín. Naviac je výživovou látkou pre posilnenie väzových tkanív, ako sú šľachy, úpony, chrupavky a tiež koža. Nízky príjem kolagénnych bielkovín môže spôsobiť okrem nedostatočnej regenerácie väzových tkanív, ktoré sú športovou činnosťou abnormálne opotrebovávané, tiež ich pomalý rast, ktorý musí byť v súlade s rastom svalovej hmoty.

 

Sušený vaječný bielok je hneď po srvátkových proteínových preparátoch najvhodnejším a najúčinnejším zdrojom viazaných proteínov. Je veľmi dobre stráviteľný a tiež profil jeho aminokyselín je jedinečný.  

 

Micelárny kazeín patrí do skupiny pomaly vstrebateľných proteínov. Pridávaný je hlavne preto, že dokáže v použitej proteínovej zmesi predĺžiť metabolický proces určitej časti proteínov. Predĺžením času spracovania proteínov dochádza k ich lepšiemu využitiu.

 

Srvátkový proteínový hydrolyzát (hydrolyzovaný WPC) je vďaka hydrolýze (čiastočnému naštiepeniu) tým najlepšie stráviteľným srvátkovým proteínom.

 

VIACZLOŽKOVÉ PROTEÍNY-všeobecne

Po vzniku srvátkových proteínov u nich je doba trávenia daná ich spracovaním, prišli na rad viaczložkové proteíny u nich sa doba trávenia určuje obsahom, a nie samotným spracovaním. Ideálnym obsahom vo viaczložkovom proteíne sú aspoň štyri prvky. Príkladom nám môžu byť: srvátková bielkovina, kazeín, vaječný albumín, alebo napríklad sójový proteín. Tieto druhy proteínov sú vhodné najmä ako desiata alebo olovrant  medzi jedlami a alebo ako proteín vhodný pred spánkom, ktorý zaručí, že vaše telo neprejde do stavu katabolizmu.

 

 

  jedinečné kombinácie najhodnotnejších zdrojov proteínov
  použité suroviny v najvyššej kvalite
  výborná a rýchla rozpustnosť v studenej vode
  veľmi vysoká využiteľnosť a dobrá stráviteľnosť
  posilnenie aminospektra Glutaminom
  široký výber chuťových variant

 

Dávkovanie: Jednotlivá dávka sa pripravuje ako instantný nápoj, 60 g prášku sa rozmieša v 300 ml studenej vody. Doporučuje sa užívať denne 3  dávky, v závislosti na telesnej hmotnosti.                  Zloženie: WPC - srvátkový proteínový koncentrát WPC, hydrolyzovaný kolagén, sušený vaječný bielok, micelárny kazeín, srvátkový proteínový izolát, taurin, L-glutamin, aróma, xanthan, sladidlá (acesulfam K, sukralóza, stevia), farbivá podľa príchuti (riboflavin, kakao,karmína, karamel, spirulina).

 

 

Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy.Obsahuje alergény: z mlieka, vajec a sóje (lecitin), príchuť kokos-pistácia obsahuje časti kokosových orechov, príchuť lieskový orech obsahuje časti lieskových jadier. Uchovajte v suchu a chlade pri teplote do 25°C, mimo dosah detí a slnečných lúčov. Po odobraní potrebného množstva obal dobre uzavrite.

Orientačná informácia k proteínovej zložke: (Upozornenie): Uvádzané sú priemerné hodnoty, ktoré sa počas roku i šarží surovín menia v dôsledku odlišných vlastností východzích surovín.)

Výrobca: MUSCLESPORT