ISOTONIC COOL 500 g

ISOTONIC COOL 500 g

  • €6,75


  • Bez DPH: €5,63
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu:
  • Dostupnosť: Skladom


ISOTONIC AMG COOL 500 g   použité suroviny v najvyššej kvalite


  výborná a rýchla rozpustnosť v studenej vode


  vyvážený pomer sacharidov, stopových prvkov, vitamínov a aminokyselín


  vhodný nielen pre cyklistické športy


  príjemná osviežujúca chuťISOTONIC COOL dodá telu potrebnú energiu a zároveň obsahuje v overenom pomere  dôležité látky – sacharidy, sodík, draslík, zinok, ďalej vitamíny B12, B6, C a ďalšie, kyselinu pantotenovou, biotin a samozrejme tiež inosin, taurin. ISOTONIC COOL je  vyvinutý tak, aby prešiel čo najrýchlejšie žalúdkom a črevami. Nezaťažuje tak zbytočne tráviace ústrojenstvo.
Účinky nápoja ISOTONIC COOL boli overené nielen vedcami, ale tiež športovcami v praxi.  Fungovanie tohoto nápoja potvrdzuje i samotný záujem  spotrebiteľov, preto sme ho radi zaradili i do našej ponuky a pre mierne odlíšenie sa od iných výrobcov, sme ho pripravili nielen vo veľmi kvalitnom zložení, ale i na prianie klientov v atypickej modrej farbe... :-) 


Návod použitia:

Jednotlivá dávka sa pripravuje ako instantný nápoj, 50 g prášku (1 odmerka) sa rozmieša v 500 ml, eventuálne 25 g (1/2 odmerky) v 250 ml studenej vody. Doporučuje sa užívať asi 1 hodinu pred tréningom a počas tréningu. Koncentrácia nápoja sa upravuje v závislosti na znášanlivosti použitých surovín.

Zloženie:

sacharidová zložka (glukóza, maltodextrin, palatinóza), AMA – zmes voľných aminokyselín (L-lysin, L-leucin,  L-glutamin, L-alanin, kyselina L-glutamová, L-valin, L-treonin, L-isoleucin, L-fenylalanin, L-histidin, L-tyrosin, L-metionin, L-cystein, L-tryptofan), hydrolyzovaný kolagén, kyselina citrónová, inosin, kyselina jablčná, taurin, aróma, síran sodný, polyfosfát sodný, extrakt zeleného čaju, citran draselný, citran sodný, beta karoten, citran zinočnatý, náhradné sladidlá (acesulfam K, sukralóza), farbivo: patentná modrá V.


 


Obmedzenie: Nie je určené pre deti. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte najvyššiu dennú dávku. Výrobok môže nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.

Podmienky skladovania: Skladujte v uzavrených obaloch pri teplote do 25°C  a relatívnej vlhkosti do 60 %.


Výrobca: MUSCLESPORT
Príchuť-/varianta: cool