NO FAT  90 cps

NO FAT 90 cps

  • €13,50


  • Bez DPH: €11,25
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: NO FAT 90 cps
  • Dostupnosť: Skladom

NO FAT 90 cps.

Spalovač pred tréningom


Spaľovače tukov sa stali hitom pri chudnutí. Jedná se o veľmi rozmanitú skupinu látok, ktoré pôsobia predovšetkým na báze zrýchlenia metabolizmu organizmu. Názory na ich účinok sú rôzne. Bohužiaľ sa ešte nepodarilo vyrobiť prípravok, ktorý by fungoval pre všetkých rovnako. Spaľovače tukov doporučujeme každému individuálne vyzkúšať na svojom organizme a podľa toho sa ďalej rozhodnúť.

Maximálna účinnosť spaľovačov tukov záleží nielen na dosahovanej fyzickej aktivite, ale i na Vašej životospráve a životnom štýle. Spaľovače sa dajú rozdeliť do niekoľko skupín podľa obsahu účinnej látky.


NO FAT 


 podporuje znižovanie množstva telesného tuku vo vašom organizme


 

výrazne podporuje zníženie tukových zásob


Výrobok NO FAT právom patrí do skupiny výrobkov, nazývaných „spaľovače tukov“. Jeho jedinečné zloženie nie je koncipované len na spaľovanie tukov , zároveň zrýchľuje metabolizmus a znižuje vstrebávanie sacharidov a tukov z potravy. Sila jeho účinnosti spočíva vo vyváženej kombinácii látok s rôznym spôsobom pôsobenia na redukciu podkožného tuku.


 


NO FAT se užíva 1 tobolka ráno pred raňajkami a ostávajúce 2 tobolky počas odpoludnia. V tréningových dňoch 30 až 60 minút pred tréningom. Pre dosiahnutie maximálneho efektu nie je potreba užívať ďalšie podporné preparáty, avšak bez adekvátnej úpravy stravy sa nezaobídete.

 

Návod na použitie: doporučená denná dávka činí 3 tobolky, nesmie sa prekročiť. Užíva se 3x denne jedna tobolka, najlepšie pred športovým výkonom

Zloženie: extrakt zeleného čaju, citrus auratinum (horká kôra), kofeín, L-karnitin tartrát,  extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum), L-phenylalanin, extrakt zelené kávy, nosič: maltodextrin, proti-hrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, želatínová tobolka


Nutričné údaje:


 

v 100 g

 3 tobolky

1 tobolka

Zelený čaj, extrakt

16,14 g

300 mg

100 mg

Citrus aurantium (horká kôra)

16,14 g

300 mg

100 mg

Kofeín

10,76 g

200 mg

66,6 mg

L-Karnitin

5,38 g

100 mg

33,3 mg

Čierne korenie extrakt

0,80 g

15 mg

5 mg

Zelená káva, extrakt

0,53 g

10 mg

3,3 mg


 Obmedzenie: Nie je určené pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte najvyšší dennú dávku. 


Obsahuje kofeín – nie je vhodné pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy a registrovaných športovcov (200 mg v 3 tobolkách).