Caffeine + Synephrine 90 kapslí

Caffeine + Synephrine 90 kapslí

  • €6,00


  • Bez DPH: €5,00
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: Caffeine + Synephrine 90 kapslí
  • Dostupnosť: Skladom

Kofeín je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších stimulantov, a to nielen v športovej výžive. Vďaka pôsobenia na nervovú sústavu oddaľuje pocit vyčerpania a únavy. Zvyšuje tiež pozornosť pri činnostiach vyžadujúcich dlhodobé a maximálne sústredenie. Jeho účinnosť vydrží v závislosti na dávke asi 6 až 14 hodín. Pre zosilenie účinnosti, je kofeín často kombinovaný s ďalšími stimulantmi.


 napomáha odstraňovať únavu


 zvyšuje výkonnosť


 zvyšuje koncentráciu


 zvyšuje psychickú aktivitu


 podporuje spaľovanie tuku


 spôsobuje využitie tukových zásob, ako zdroja energie


Výrobok Caffein+Synephrine je kombinaciou kofeínu a synefrinu, ktorá sa podľa posledných štúdií ukazuje ako nejefektívnejšia, a to nielen pri stimulácii výkonu, ale tiež pri spaľovaní tukov. 


Jedna jediná kapsula obsahuje maximálnu povolenú dennú dávku kofeínu (200 mg) a synefrinu (10 mg) ! Postačí teda užiť jednu kapsulu asi 10 minút pred tréningom !

Zloženie:

kofeín anhydrát, synefrin, nosič: maltodextrin, protispékavé látky: stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, želatínové kapsle.


Obmedzenie:

obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok neobsahuje alergén.

Dávkovanie:

Užíva sa 1 kapsula 30 minút pred záťažou. Nutné zapiť dostatočným množstvom vody . Neprekračujte maximálnu povolenú dennú dávku 1 kapsulu.