BCAA 4:1:1 Ultra Drink 500 g

BCAA 4:1:1 Ultra Drink 500 g

  • €24,60


  • Bez DPH: €20,50
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: BCAA 4:1:1 Ultra Drink 500 g
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

BCAA ULTRA Drink 500 g


Charakteristika: BCAA ULTRA Drink je instantný nápoj určený pre intenzívne športy, či už vytrvalostné,svalové alebo bojové. Napomáha regenerácii a rastu svalovej hmoty. Rýchla a kvalitná výživa ihneď po tréningu je základným predpokladom pre maximálne zachovanie regenerácie a rast svalov. Kryštalicky čisté aminokyseliny vo voľných väzbách, z ktorých je BCAA Ultra Drink tvorený, sú prakticky okamžite v krvnom riečišti a začínajú regeneráciu svalov takmer ihneď. To má za výsledok maximálnu ochranu svalov v období spaľovania tukov, podpory svalovej výkonnosti, regenerácie a rastu svalov.

 

Okrem klasických rozvetvených aminokyselín BCAA (L-leucin, L-valin a L-isoleucin) v najúčinnejšom pomere 4:1:1,  nápoj ďalej obsahuje voľnú aminokyselinu L-glutamin, ktorá je po intenzívnej a dlhodobej svalovej činnosti spaľovaná ako prvá. Naviac dodáva svalom energiu a obnovuje svalovú hmotu. Pre zvýšenie účinnosti a rýchlejšiemu nástupu účinku je pridaná kyselina alfa-lipoová a vitamín B6.

Zloženie: L-leucin, glutamín, L-isoleucin, L-valín, kyselina citrónová, kyselina askorbová, aróma, sóda bikarbóna, kyselina alfalipoová, farbivá (beta karotén, riboflavin), náhradné sladidlá (sukralóza, acesulfam K, sacharín sodný, neohesperedín DC), pyridoxin HCI (vitamín B6), oxid kremičitý.


Obmedzenie: nie je vhodné pre deti ,tehotné alebo dojčiace ženy a pre osoby s neznášanlivosťou na niektorú z uvedených zložiek. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Po odobraní potrebnej dávky obal dobre uzavrite. Skladovať v suchu pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 60%, mimo dosah detí a slnečných lúčov.


 Dávkovanie: Odporučená denná dávka 10 g (1 odmerka) sa rozpustí  v 200  ml vody. Spravidla sa užíva 15 až 30 minút pred záťažou, prípadne behom záťaže alebo okamžite po nej.

 

  použité suroviny v najvyšší kvalite

  výborná a rýchla vstrebateľnosť

  neobsahuje pridané sacharidy

  upravuje metabolizmus aminokyselín v tkanivách

  detoxikuje organizmus od amoniaku

  zvyšuje imunitu