Creatine Ultra 100 cps. 800 mg

Creatine Ultra 100 cps. 800 mg

  • €8,10


  • Bez DPH: €6,75
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: Creatine Ultra caps. 800 mg
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

CREATINE ULTRA 100 cps.800 mg

Medzi najpopulárnejšie výživové doplnky vo fitness a kulturistike patrí kreatin. Kreatin zabraňuje ukladaniu nadbytočne prijatých uhlohydrátov. Premieňa tuk v energiu, a práve preto získavajú svaly viac energie a môžu rýchlejšie rásť. Kreatin zodpovedá za nárast čistej svalové hmoty a zadržuje vodu v tele, čím svaly zväčšia svoj objem až o 15%. Ďalej obmedzuje tvorbu kyseliny mliečnej, takže Vás svaly po tréningu nebudú tak bolieť a rýchlejšie se zregenerujú.

Creatine Ultra Caps je kombinácia mikronizovaného creatinu a podporných látok – aminokyselín, inosinu a kyseliny alfa-lipoové pre dosiahnutie maximálneho možného efektu. Zloženie výrobku vychádza z najnovších odborných štúdií. Dodáva svalovú energiu, zvyšuje športový výkon. 

Výrobok neobsahuje kofein, u ktorého bol vysledovaný skôr negatívny vplyv na športovú výkonnosť. Naopak sú pridané látky, ktoré podstatne zvyšujú účinnosť creatinu. Okrem známeho L-Glutaminu sú to synephrin, inosin a celkom novo kyselina alfa-lipoová.


  použité suroviny v najvyššej kvalite


  výborná a rýchla vstrebateľnosť


  synergický efekt creatinu a ďalších zložiek


  okamžitý účinok


 Dávkovanie: doporučuje se užívať 3 kapsle asi 30 minút pred tréningom a 2 kapsle tesne po tréningu. V dňoch bez tréningu sa užívajú 4 kapsle ráno. Maximálna denná povolená dávka je 7 kapslí. Vhodné je užívať po dobu 2 týždňov, potom na 4 týždne užívanie vysadiť.

Zloženie: mikronizovaný creatin monohydrát, inosin, L-alanin, taurin, L-glutamin,  sóda bikarbóna, synephrin, kyselina alfa-lipoová, želatínová kapsula.


 


Supplement Facts
100 g
5 cps.
1 cps.
Creatine 60 g 2,40 g 0,48 g
Inosine 15 g 600 mg 120 mg
Synephrine 0,14 g 5,60 mg 1,12 mg
Taurine 6,07 g 243 mg 48,6 mg
Alpha-lipoic Aciid 230 mg 9,2 mg 1,84 mg


 


Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné ženy a pre osoby s neznášanlivosťou na niektorú z použitých surovín.
Výrobca: MUSCLESPORT