Muscle Builder Profi 1135 g

Muscle Builder Profi 1135 g

  • €23,40


  • Bez DPH: €19,50
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: Muscle Builder Profi 1135 g
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

MUSCLE BUILDER PROFI 

(NUTRIČNÉ HODNOTY VÝROBKU SÚ UVEDENÉ NIŽŠIE NA STRÁNKE PRE KAŽDÚ PRÍCHUŤ ZVLÁŠŤ)

 

Charakteristika: Muscle Builder Profi je proteinovo-sacharidový nápoj špeciálne vyvinutý pre silové športy, zaisťuje rýchlu regeneráciu a rast svalovej hmoty. Dodáva energiu a teda telesnú silu. Obsahuje jedinečnú kombináciu sacharidov, vyváženú kombináciu rýchlo vstrebateľných proteínov, voľné aminiokyseliny – L-glutamín a BCAA v instantnej forme. 

 

Proteínovú zložku Muscle Builder Profi tvoria tzv. rýchle proteíny (rýchlo vstrebateľné) – srvátkový proteínový koncentrát a izolát, hydrolyzovaný kolagén, vaječný albumín a hydrolyzovaný srvátkový koncentrát (stupeň hydrolýzy 32 %).

Sacharidová zložka je upravená tak, aby dochádzalo k riadenému vstrebávaniu sacharidov. Monosacharidy, tzv. rýchle cukry  - maltodextrin, fruktóza a dextróza sú doplnené o disacharid palatinózu (isomaltulóza). Riadené uvoľňovanie glukózových jednotiek je významným faktorom účinnosti prípravku.

Voľné aminokyseliny L-glutamín a BCAA sú v instantnej (rýchlo vstrebateľnej) forme.

Doplnené o vitamíny a stopové prvky, ktoré nielen urýchľujú regeneráciu organizmu, zároveň zvyšujú využiteľnosť použitých látok.   

 

  použité suroviny v najvyššej kvalite

  výborná a rýchla rozpustnosť v studenej vode

  vyvážený pomer sacharidov a proteínov

  obohatené o voľné aminokyseliny a kyselinu alfa-lipoovú

  vysoká využiteľnosť a dobrá stráviteľnosť

  minimálny obsah nežiadúcich tukov, laktózy a cholesterolu

  široký výber chuťových variant

 

Dávkovanie: Jednotlivá dávka sa pripravuje ako instantný nápoj, 30-40 g prášku (1 odmerka) sa rozmieša v 150 ml studenej vody (tiež môže sa i v mlieku).   Odporúča sa užívať  3 – 5 dávok denne. Užíva sa ráno, prípadne 60 – 90 minút pred tréningom a večer. Dávkovanie sa upravuje v závislosti na telesnej hmotnosti.

Zloženie: proteínová zložka (WPC – srvátkový proteínový koncentrát, WPI – srvátkový proteínový izolát, hydrolyzovaný kolagén, vaječný albumín, WPC hydro – hydrolyzovaný proteínový koncentrát, sacharidová zložka (maltodextrin, palatinóza, dextróza), sušená srvátka, sušené odtučnené mlieko, kúsky ovocia (podľa príchuti), aróma a farbivá podľa príchuti (čokoláda – kakao, čokoládové farbivo; banán – riboflavin; jahoda – karmína; višňa-jogurt – karmína; čierna ribezľa – práškové acai", pistácia-kokos - spirulina), xanthanSladidlá: acesulfmá K, sukralóza, stevia, kyselina alfa-lipoová, stopové prvky (glukonan horečnatý, citran zinočnatý, citran draselný), vitamíny (askorban sodný, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina panthotenová, pyridoxin, kyselina listová, vitamín B12, D-biotin)

 

Obmedzenie:  Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Obsahuje alergény: z mlieka a sóje (lecitín), príchuť kokos-pistácia obsahuje časti kokosových orechov, príchuť lieskový orech obsahuje časti lieskových jadier. 

 

 
Výrobca: MUSCLESPORT
Poznámka: uvedené sú NUTRIČNÉ HODNOTY priemerné, ktoré sa počas roku môžu meniť, podľa vtupnej suroviny.