Tribulus Ultra 90 kapslí

  • €11,40


  • Bez DPH: €9,50
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: Tribulus Ultra 90 kaslí
  • Dostupnosť: Skladom


TRIBULUS ULTRA 800 mg


Charakteristika: TRIBULUS Ultra Caps je extrakt tribulusu terrestris 90% (kotvičníka zemného) vhodne doplneného o ďalšie rastlinné extrakty (maca, saw palmetto) a stopové prvky (zinok, selén), ktorý se užíva pre udržanie a zvýšenie hormonálnej produkcie, hlavne testosterónu.


Hlavnými účinnými látkami Tribulus Ultra, ktoré napomáhajú produkcii testosteronu, sú extrakty tribulus terrestris a maca. Extrakt rastliny saw palmetto a stopové prvky zinok a selén majú pozitívny vplyv na stav a činnosť prostaty. 


Výrobky obsahujúce extrakt z Kotvičníku by mali stimulovať hladinu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu znamená väčší rozvoj svalovej hmoty, zlepšenie regenerácie a svalovej vytrvalosti. Rovnako tak vyššia hladina testosterónu napomáha vyrovnávať pomer medzi svalovými a tukovými tkanivami. Zlepšuje tiež spermatogenézu, potenciu a zväčšuje libido.  Pozitívne podporuje tvorbu energie, regeneráciu, svalovú vytrvalosť a imunitnú funkciu organizmu.


V lekárstve sa Kotvičník používa pri liečení aterosklerózy, ischemickej choroby srdca a vysokého krvného tlaku. Má také tonizujúce účinky, čo oceníme najmä po vážnych operáciách. Kotvičník tiež znižuje hladinu sodíka, bráni zadržovaniu tekutín a vykazuje analgetické pôsobenie.


  použité suroviny v najvyššej kvalite


  výborná a rýchla účinnosť


  zvyšuje imunituDávkovanie: užíva sa 1 kapsula denne. Spravidla ráno pred raňajkami-podľa legislatívy.

(bežne sa doporučuje cyklovanie, napr. mesačné užívanie a mesiac voľno. Je možné voliť i dlhšiu dobu užívania, napr. 2 až 3 mesiace v celkovej dennej dávke 3 až 5 x-záleží na veku, hmotnosti)

Zloženie: rastlinné extrakty tribulus terrestris (90 % saponinov), maca, saw palmetto, citran zinočnatý, stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, seleničitan sodný, želatínová kapsula.

Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné ženy a dojčiace ženy, pre osoby s neznášanlivosťou na použitú surovinu. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.               


Nutričné hodnoty

100 g

1 kapsula

Energia kcal (kJ)

140 (586)

1,12 (4,70)

Proteíny

8,94 g

72 mg

Selén

3,44 mg

27,50 μg (50% ODD)

Zinok

0,625 g

5 mg (50% ODD)

Tribulus terrestris

62,5 g

500 mg

Maca

20 g

160 mg

Saw Palmetto

12,5 g

100 mg
 
 Výrobca:MUSCLESPORT