Protein Pudding BOX  750 g

Protein Pudding BOX 750 g

  • €28,22


  • Bez DPH: €23,52
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: Protein Pudding BOX 750 g
  • Dostupnosť: Out Of Stock

Dostupné možnosti


Charakteristika: Pudding Protein je instantný puding s vysokým obsahom proteínov, obohatený o voľné aminokyseliny v pomere AMA (Amino Muscle Analog) určený pre regeneráciu a rast svalovej hmoty. Používa sa najmä ráno, na obed a večer alebo ako desiata , či olovrant. Výrobok je určený nielen tým, ktorí majú problémy prijímať tekutú stravu,ale predovšetkým tým z vás, ktorí hľadáte vhodný suplement v období, kedy chcete ubrať na hmotnosti a pritom svalom dodať  tú najlepšiu regeneráciu pri ich formovaní. Je to ideálna desiata, ktorá zaženie chuť na sladké...


 Proteínová zložka je zložená tak, aby dochádzalo k riadenému vstrebávaniu proteínov, obsahuje tzv. rýchle proteíny (rýchle vstrebateľné) – WPC srvátkový proteínový koncentrát a tzv. pomalé proteíny (pomaly vstrebateľné) – mliečny proteínový koncentrát a kazeinát sodný. Pre zvýšenie účinnosti sú pridané voľné aminokyseliny v rovnakom pomere ako je tomu u ľudského svalu AMA (Amino Muscle Analog) L-Alanin, Cystein HCl, Phenylalanin, Kys. Glutamová, L-Glutamin, Histidin HCl, Isoleucin, Leucin, Lysin HCl, Methionin, Threonin, Tryptofan, Tyrosin, Valin
  použité suroviny v najvyššej kvalite


  jedinečná proteínová kombinácia


  obohatené o voľné aminokyseliny


  vysoká využiteľnosť a dobrá stráviteľnosť


  vynikajúca plná chuť


Dávkovanie: Jednotlivá dávka sa pripravuje ako instantný puding, 50 g prášku (2 odmerky) sa rozmieša v 200 ml studenej vody alebo studeného mlieka. Vhodné je použitie tyčového mixéru alebo ručného šľahača. Doporučuje sa užívať 1 - 2 dávky denne. Dávkovanie možno upraviť v závislosti na telesnej hmotnosti.


Zloženie: WPC srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, sušené odtučnené mlieko, kazeinát sodný, AMA (Amino Muscle Analog) L-Alanin, Cystein HCl, Phenylalanin, Kys. Glutamová, L-Glutamin, Histidin HCl, Isoleucin, Leucin, Lysin HCl, Methionin, Threonin, Tryptofan, Tyrosin, Valin, modifikovaný kukuričný škrob, palatinóza, aróma podľa príchute, farbiace prísady podľa príchute (riboflavin, kakao, karamel, karmína), xanthan. Sladidlá: acesulfam K, sukralóza, stevia.


Obmedzenie:  Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Obsahuje alergény: z mlieka, vajec a sóje (lecitin), príchuť kokos-pistácia obsahuje časti kokosových orechov, príchuť lieskový orech obsahuje časti lieskových jadier. Uchovajte v suchu a chlade pri teplote do 25°C, mimo dosah detí a slnečných lúčov. Po odobraní potrebného množstva obal dobre uzavrite.  
Orientačné informácie k proteínovej zložke: (Upozornenie: Uvádzané sú priemerné hodnoty, ktoré sa počas roku i šarží surovín menia v dôsledku odlišných vlastností východzej suroviny.)


Výrobca:MUSCLESPORT


 2
 3
 4
 5
 6