100% WHEY PROTEIN 1135 g

100% WHEY PROTEIN 1135 g

  • €26,40


  • Bez DPH: €22,00
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: 100 % whey protein
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

100 % WHEY PROTEIN


(NUTRIČNÉ HODNOTY VÝROBKU SÚ UVEDENÉ NIŽŠIE NA STRÁNKE PRE KAŽDÚ PRÍCHUŤ ZVLÁŠŤ)

 Charakteristika: 100 % Whey Protein je jedinečným zdrojom srvátkových bielkovinových preparátov (koncentrátu – WPC a izolátu WPI) s výborným zastúpením aminokyselín. Práve rýchlo vstrebateľné srvátkové proteíny sú najúčinnejšie pre regeneráciu a rast svalovej hmoty. Obsahuje 77 % proteínov. Dodajte svojmu telu svaly bez tuku, ktorý so sebou prináša jedálniček založený na prísune sacharidov. Pomocou  100 % Whey Protein získate efektívne svalovú hmotu, ak už chcete nabrať objem, alebo sa zbaviť prebytočného tuku. Tento proteínový doplnok je vyrobený z proteínov najvyššej kvality a je tak dokonalým alternatívnym zdrojom proteínu, ktorý inak získavate z potravín.


Srvátkový proteínový koncentrát WPC je získavaný šetrnou krížovou filtráciou CFM a UF. Má vynikajúce zloženie aminokyselín, je bohatý na esenciálne aminokyseliny. Jedná se o rýchlo vstrebatelný proteín s výbornou chuťou.

 Srvátkový proteínový izolát WPI je obľúbený najmä kvôli vysokému obsahu proteínov (okolo 90 %) a veľmi nízkemu obsahu zbytkových tukov a cukrov. Jedná sa o najkoncentrovanejší srvátkový proteín.

Srvátkové proteíny sú u silových športovcov absolútnou „jednotkou“ v obľúbenosti. Nie je teda náhoda, že srvátková bielkovina je základom väčšiny proteínových koncentrátov. 

SRVÁTKOVÉ PROTEÍNY - srvátková bielkovina je najrýchlejšie stráviteľná, ideálny zdroj bielkovín po tréningu.


  použité suroviny v najvyšší kvalite


 výborná a rýchla rozpustnosť v studenej vode


  vysoká využiteľnosť a dobrá stráviteľnosť


  minimálny obsah nežiadúcich tukov, laktózy a cholesterolu


  široký výber chuťových variant


Dávkovanie: Jednotlivá dávka sa pripravuje ako instantný nápoj. 60 g prášku (2 odmerky), sa rozmieša v 300 ml studenej vody. Odporúča sa užívať denne 3 – 4 dávky, v závislosti na telesnej hmotnosti.


   Zloženie: WPC - srvátkový proteínový koncentrát (CFM, UF), WPI -  srvátkový proteínový izolát, kúsky ovocia,  aróma,  slnečnicový lecitin, sladidlá: acesulfam K, sukralóza, stevia. Zahusťovadlo: xanthan, farbivá podľa príchute (čokoláda – kakao, čokoládové farbivo; banán – riboflavin; jahoda – karmína; višňa-jogurt – karmína; čierna ríbezľa – práškové acai", pistácia-kokos - spirulina).
                     


Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Obsahuje alergény: z mlieka, vajec a sóje (lecitin), príchuť kokos-pistácia obsahuje časti kokosových orechov, príchuť lieskový orech obsahuje časti lieskových jadier. Uchovajte v suchu a chlade pri teplote do 25°C, mimo dosah detí a slnečných lúčov. Po odobraní potrebného množstva obal dobre uzavrite.
Výrobca: MUSCLESPORT
Poznámka:  Uvádzané sú NUTRIČNÉ HODNOTY priemerné, ktoré sa počas roku môžu meniť, podľa vtupnej suroviny.Výrobca: MUSCLESPORT
Poznámka:  Uvádzané sú NUTRIČNÉ HODNOTY priemerné, ktoré sa počas roku môžu meniť, podľa východzej suroviny.