Anabolic Super Strong 1135 g

Anabolic Super Strong 1135 g

  • €16,20


  • Bez DPH: €13,50
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: Anabolic Super Strong 1135 g
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


ANABOLIC SUPER STRONG 

(NUTRIČNÉ HODNOTY VÝROBKU SÚ UVEDENÉ NIŽŠIE NA STRÁNKE PRE KAŽDÚ PRÍCHUŤ ZVLÁŠŤ)

 

Charakteristika: Anabolic Super Strong je sacharidový nápoj určený pre rýchlu regeneráciu a rast svalovej hmoty. Dodáva energiu a tým telesnú silu. Obsahuje jedinečnú kombináciu sacharidov, doplnenú o vyváženú kombináciu rýchlo vstrebateľných proteínov. 

 

Sacharidová zložka je upravená tak, aby dochádzalo k riadenému vstrebávaniu sacharidov. Monosacharidy, tzv. rýchle cukry  - maltodextrín a dextróza sú doplnené o disacharid palatinózu (isomaltulóza). Riadené uvoľňovanie glukózových jednotiek je významným faktorom účinnosti prípravku.

Proteínovú zložku tvoria tzv. rýchle proteíny (rýchlo vstrebateľné) – srvátkový proteínový koncentrát a izolát, vaječný albumín a hydrolyzovaný srvátkový koncentrát (stupeň hydrolýzy 32 %)

 

 použité suroviny v najvyššej kvalite
  výborná a rýchla rozpustnosť v studenej vode
  vyvážený pomer sacharidov a proteínov
  vysoká využiteľnosť a dobrá stráviteľnosť
  minimálny obsah nežiadúcich tukov, laktózy a cholesterolu
  široký výber chuťových variant

 

Dávkovanie: Jednotlivá dávka sa pripravuje ako instantný nápoj, 30-40 g prášku (1 odmerka) sa rozmieša v 150 ml studenej vody. Doporučuje sa užívať denne 3 – 6 dávok. Užíva sa okamžite po tréningu, prípadne 60 – 90 minút pred tréningom, ráno a večer. Dávkovanie sa upravuje v závislosti na telesnej hmotnosti.

Zloženie: sacharidová zložka (maltodextrín, palatinóza, dextróza), sušená srvátka, proteínová zložka (WPC – srvátkový proteínový koncentrát, WPI – srvátkový proteínový izolát, vaječný albumín, WPC hydro – hydrolyzovaný proteínový koncentrát, kúsky ovocia (podľa príchuti), aróma a farbiace zložky podľa príchuti (čokoláda – kakao, čokoládové farbivo; banán – riboflavin; jahoda – karmína; višňa-jogurt – karmína; čierna ribezľa – práškové acai", pistácia-kokos - spirulina), xanthanSladidlá: acesulfam K, sukralóza, stévia

 

Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy.Obsahuje alergény: z mlieka, vajec a sóje (lecitin), príchuť kokos-pistácia obsahuje časti kokosových orechov, príchuť lieskový orech obsahuje časti lieskových jadier. Uchovajte v suchu a chlade pri teplote do 25°C, mimo dosah detí a slnečných lúčov. Po odobraní potrebného množstva obal dobre uzavrite.