Whey ISOLATE 1135 g

Whey ISOLATE 1135 g

  • €34,80


  • Bez DPH: €29,00
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu: Whey ISOLATE 1135 g
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti


WHEY ISOLATE 

(NUTRIČNÉ HODNOTY VÝROBKU SÚ UVEDENÉ NIŽŠIE NA STRÁNKE PRE KAŽDÚ PRÍCHUŤ ZVLÁŠŤ)


Charakteristika: Whey Isolate je zdrojom vysoko koncentrovaného srvátkového proteínu (WPI). Vysoký obsah proteinov, minimálny obsah zbytkových sacharidov a tukov prináša tu najvyššiu možnú využiteľnosť proteínového preparátu pre rast a regeneráciu svalovej hmoty.


Srvátkový proteínový izolát (WPI) patrí do skupiny rýchlo vstrebateľných proteínov s najvyššou účinnosťou. Je preň charakteristické veľmi dobré zastúpenie potrebných aminokyselín.


  použité suroviny v najvyššej kvalite


  výborná a rýchla rozpustnosť v studenej vode


  veľmi vysoká využiteľnosť a dobrá stráviteľnosť


  jedinečné spektrum aminokyselín


 Dávkovanie: Jednotlivá dávka sa pripravuje ako instantný nápoj, 30 g prášku sa rozmieša v 150 ml studenej vody. Doporučuje sa užívať denne 3-4 dávky, v závislosti na telesnej hmotnosti.  


Zloženie: Srvátkový proteínový izolát WPI, sójový lecithin, kúsky ovocia a aróma podľa príchuti, xanthan, náhradné sladidlá (acesulfam K, sukralóza, stevia), farbivá podľa príchute (čokoláda – kakao, čokoládové farbivo; banán – riboflavin; jahoda – karmína).

Obmedzenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy.Obsahuje alergény: z mlieka, vajec a sóje (lecitin). Uchovajte v suchu a chlade pri teplote do 25°C, mimo dosah detí a slnečných lúčov. Po odobraní potrebného množstva obal dobre uzavrite.

        

Výrobca:MUSCLESPORT
Poznámka: uvádzané sú NUTRIČNÉ HODNOTY priemerné, ktoré sa počas roku môžu meniť, podľa východzej suroviny.