Chrápáček 90 cps

Chrápáček 90 cps

  • €12,00


  • Bez DPH: €10,00
  • Výrobca: Nutristar
  • Kód produktu: Chrapáček 90 cps
  • Dostupnosť: Skladom

Výživový doplnok stravy v želatínových tobolkách.

Podporuje zaspávanie a kvalitu spánku, upokojuje stresové prepätie.

Obsah 90 toboliek (60,3 g)

 

Návod na použitie:

Chrápáček sa používa k zlepšeniu zaspávania a kvality spánku, znižuje stresové prepätie. Užíva sa 1 až 3 tobolky 60 minút pred spaním, zapíja sa dostatočným množstvom vody. Je možné tiež užívať po jednej tobolke ráno, na poludnie a večer pre ukľudnenie nervovej sústavy.

 

Zloženie:

Horčík - bisglycinát horčíka, chmeľ otáčavý (extrakt 5:1, zo šušiek Humulus lupus), L-tryptofan, meduňka lekárská (extrakt 10:1, z kvetov Melissa officinalis), múčenka jedlá (extrakt 3% kyseliny rozmarínovej, z kvetov Passiflora incamata),  rozchodnica ružová (extrakt 4% rosavinu, z koreňov a stvôl Rhodiola rosea), kozlík lekárský (extrakt 15:1, z koreňov Valeriana officinalis), vitamín B6 - pyridoxin hydrochlorid, vitamín B5 - pantothenát vápenatý, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), želatínová tobolka.

 

Nutričné hodnoty: 

 

*RHP = Referenčná hodnota príjmu

**RHP nie je stanovená

 

Obmedzenie:

Neprekračujte maximálnu povolenú dennú dávku, 3 tobolky. Nie je vhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok môže ovplyvňovať pozornosť. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

 

Podmienky skladovania:

Skladujte v uzavretých obaloch pri teplote do 25°C  a relatívnej vlhkosti do 60 %, mimo dosah detí.

 

Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže:

Uvedené na obale.