Jód, Selén, Spirulina 100 tbl.

Jód, Selén, Spirulina 100 tbl.

  • €9,00


  • Bez DPH: €7,50
  • Výrobca: Nutristar
  • Kód produktu: Jód, Selén, Spirulina 100 tbl.
  • Dostupnosť: Skladom

Výrobok: Jód + selén + spirulina 100 tbl

Jód a selén sa navzájom metabolicky podporujú. Sú vhodné pri redukčnej diéte a pre zlepšenie duševnej činnosti a ako ochrana organizmu proti pôsobeniu niektorých škodlivých vplyvov. Antioxidačné účinky selénu sú doplnené vitamínmi C a E a vínnymi polyfenolmi.

Zloženie:
Extrakt z aceroly (Malpighia punicifolia)25 % , Spirulina sp. 20 % , sušený vínny filtrát s kvasinkami 20%, dl-alfa-tokoferolacetát, jodid draselný, seleničitan sodný. Pomocné  látky: laktóza, sorbitol, mastenec, oxid kremičitý, stearan horečnatý.
Nutričné hodnoty v 1 tabletke: Energetická hodnota 5,68 kJ, 1,34  kcal, bielkoviny 0,089 g, sacharidy 0,199 g, tuky 0,02 g, vitamín C 30 mg, vitamín E 5 mg, vínne polyfenoly 1,41 mg, jód 75 mcg, selén 5 mcg. Obsah uvedených vitamínov odpovedá 50% plnenia  odporúčaného množstva denného príjmu. (dávka selénu a vínnych polyfenolov nie je určená).

Návod na použitie: Tabletky sa používa najlepšie na lačno 30-60 minút pred jedlom, možno aj po jedle. Tablety sa prehĺtajú nerozhryzené a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Najvyššia odporučená denná dávka: dospelí 2 tablety, deti 1 tabletka. Odporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je určené pre deti do 3 rokov a osoby s neznášanlivosťou na niektorú z uvedených zložiek. Výrobok nenahrádza pestrú stravu. Ukladať mimo dosah detí a slnečných lúčov, v suchu pri teplote do 25°C.