Chondroitin 100 cps.

Chondroitin 100 cps.

  • €15,60


  • Bez DPH: €13,00
  • Výrobca: Nutristar
  • Kód produktu: Chondroitin 100 cps.
  • Dostupnosť: Skladom

Výrobok: Chondroitin 100 cps  Výživový doplnok .

Chondroitin sulfát 400 mg v želatínových tobolkách.


Všeobecné informácie:
Je jednou z hlavných stavebných časti chrupavky. Má výbornú schopnosť zadržať vodu v chrupavke a tým zabezpečiť jej elastičnosť a lepšie mechanické vlastnosti. Pomáha znížiť aktivitu enzýmov, ktoré zapríčiňujú poškodzovanie kĺbovej chrupavky a má tiež protizápalové účinky. Zároveň ovplyvňuje činnosť ciev a krvných kapilár v okolí kĺbových štruktúr. Má protitrombotický účinok. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi (  zníženie srdcovo cievnych a mozgových príhod). Síra , ktorú obsahuje produkt zabezpečuje chrupavkám hladký povrch, lepšie mechanické vlastnosti, optimalizovanú vlhkosť (znižuje bolestivosť poškodených tkanív), pružnosť a tvar (zvýšenie kĺbovej pohyblivosti v postihnutom mieste), prirodzené dorastanie chrupavky ako aj rýchlejšiu regeneráciu).Zloženie:

Chondroitin sulfát . Želatínová tobolka
Nutričná hodnota v 100 g ( 1 tobolky):Energetická hodnota 417 (2,21) kJ, 98,1 (0,52) kcal. Bielkoviny želatíny 24,53 (0,13) g. Sacharidy 0 g. Tuky 0 g. Chondroitin sulfát 75,47 (0,4) g .


Návod na použitie: Odporučená denná dávka 1 tobolka, najvyššia 2 tobolky. Prípravok sa používa kedykoľvek behom dňa, vždy PO JEDLE (nie na lačno). Tobolky sa prehĺtajú nerozhryzené a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Výrobok spôsobuje tmavšie sfarbenie moču.  Odporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je  určené pre deti do 3 rokov a osoby s alergiou na niektorú z uvedených zložiek. Výrobok nenahrádza pestrú stravu. Ukladať mimo dosah detí a slnečných lúčov, v suchu pri teplote do 25°C.