MSM 100 cps.

MSM 100 cps.

  • €5,75


  • Bez DPH: €4,79
  • Výrobca: Nutristar
  • Kód produktu: MSM 100 cps.
  • Dostupnosť: Skladom

Výrobok: MSM 100 cps

Výživový doplnok . Metylsulfonylmetan (MSM) 600 mg v želatínových tobolkách.

podporuje liečbu ochorenia čriev napomáha pri potlačení pálenia záhy, ako antioxidant, najmä fajčiarom a konzumentom alkoholických nápojov,
napomáha pri kožných ochoreniach a pri kvasinkových infekciách (spôsobených giardiami a trichomonmi),
napomáha pri ochoreniach autoimunity (lupus erythematosus a iné),
napomáha pri artritíde a iných ochorení kĺbov a kostí,
napomáha zmierniť všetky prejavy alergie.

Odporúča sa pre výživu kĺbov, znižovanie krvnej viskozity / podpora prekrvenia orgánov a svalov /, zlepšenie potencie a športovej výkonnosti.


Zloženie: Metylsulfonylmetan Želatínová tobolka.
Nutričná hodnota v 100 g (v 1 tobolke): Energetická hodnota 302,6 (2,21)  kJ, 71,2 (0,52) kcal.  Bielkoviny želatíny 17,8 (0,13) g.  Sacharidy 0 g. Tuky 0 g. MSM 82 (0,6) g.

Návod na použitie: Prípravok sa používa kedykoľvek behom dňa, pri horšej znášanlivosti lepšie po jedle. Tobolky sa prehĺtajú nerozhryzené a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Odporučená denná dávka činí 2 tobolky. Odporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je určené pre deti do 3 rokov a pri neznášanlivosti niektorej z uvedených zložiek.  Nevhodné kombinovať s alkoholom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí a slnečných lúčov , v suchu do teploty 25°C.


 
Odporúča sa pre výživu kĺbov, znižovanie krvnej viskozity / podpora prekrvenia orgánov a svalov /, zlepšenie potencie a športovej výkonnosti.