Saw Palmetto 90 tbl.

Saw Palmetto 90 tbl.

  • €8,90


  • Bez DPH: €7,42
  • Výrobca: Musclesport
  • Kód produktu:
  • Dostupnosť: Skladom


SAW PALMETTO Plus 800 mg 90 tbl.


Charakteristika: SAW PALMETTO Plus priaznivo pôsobí na mužské pohlavné orgány. Okrem extraktu z plodov Serenoa repens (Saw Palmetto) obsahuje ďalšie stopové prvky, ktoré zvyšujú jeho účinnosť.

Extrat Saw Palmetto se používá pre správnu činnosť prostaty. Ďalšie pridané stopové prvky – zinok, selén a chróm tiež priaznivo ovplyvňujú činnosť prostaty, naviac prispievajú k normálnej spermogenéze a k správnemu metabolizmu živín.


Extrakt  Saw Palmetto vykazuje miernu hormonálnu aktivitu a blokuje tvorbu dihydrotestosteronu (mužského pohlavného hormónu), ktorý prispieva k hypertrofii prostaty. Benígnou hypertrofiou prostaty trpí viac než 10% mužov starších viac ako 50 rokov a u dvoch z troch mužov starších viac ako 60 rokov sa už plne prejavujú príznaky zväčšenej prostaty.

SAW PALMETO je vhodným doplnkom pre mužov od 45 rokov.
Serenoa plazivá pôsobí tiež ako močopudný prostriedok a podporuje maximálny prietok moču. Napomáha zlepšiť sexuálnu výkonnosť a funkčný stav urogenitálneho traktu.


  použité suroviny v najvyššej kvalite


  výborná a rýchla vstrebateľnosť


  zvýšená účinnosť vďaka pridaným stopovým prvkom


Dávkovanie: bežne 2 tablety denne (ráno, a večer). Táto dávka sa nesmie prekročiť.


Nutritional values

100 g

2 tablets

Energy kcal (kJ)

195 (791)

1,95 (7,9)

Zinc citrate

1,25 g

20 mg  (200 % RDI )

Chromium chloride

5 mg

80 µg  (200 % RDI )

Sodium selenate

6,87 mg

110 µg  (200 % RDI )

Saw Palmetto extract

20 g

320 mg


 

Zloženie: extrakt Saw Palmetto, citran zinočnatý, chlorid chromitý, selenan sodný, pomocné tabletovacie látky: mikrokryštalická celulóza, kukuričná vláknina, mastenec, stearan horečnatý, oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý.  


Obmedzenie: Nie je určené pre deti, tehotné ženy a dojčiace ženy, pre osoby s neznášanlivosťou na použitú surovinu. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.